Kontakta oss

Varmt välkomna till Simklubben Elfsborg

Besöksadress: Borås Simarena, Alidelundsgatan 12, 506 31 Borås
Postadress: Alidelundsgatan 12, 506 31 Borås
Telefon: 033-135900 (telefontid måndag-torsdag 13.00-15.00)
E-mail: kansli@skelfsborg.com
Telnr. Alidebergsbadet, kassan: 033-357425
Organisationsnummer: 864500-8999
Bankgiro-nummer: 515-7490

Personal
Henryka Sokolowska, Föreningskonsulent, kansli@skelfsborg.com

Jonas Söderberg, Sportchef (Vuxensim, vattenpolo, integration och handikappsim), jonas@skelfsborg.com

Claes Andersson, Huvudtränare, claes@skelfsborg.com

Johanna Pettersson, Senior/juniortränare, johanna@skelfsborg.com

Katarina Magnusson, Baby, minisim, sim- och teknikskoleverksamhet, katarina@skelfsborg.com

Jan Golterman, Ungdomstränare, jan@skelfsborg.com

Albin Lundell, Ungdomstränare, albin@skelfsborg.com

Helena Westerlund, Ungdomstränare, helena@skelfsborg.com

Om du vill ha kontakt med oss fyll i nedan formulär för verksamheten ärendet gäller. Vi kommer att kontakta dig snarast.

* Obligatoriska fält.